>

WdoWA porównuje zachowanie Quebonafide do Filipa Chajzera

Czy raperka ma rację?


2020.02.17

opublikował:

WdoWA porównuje zachowanie Quebonafide do Filipa Chajzera

fot. mat. pras.

Nie wszystkim podobał się sobotni występ Quebonafide w „Dzień dobry TVN”. W sieci nie brak komentarzy, których autorzy zauważają, że raper swoją kreacją uraził osoby zmagające się z problemami psychicznymi, a także wyrządził im społeczną krzywdę, sprawiając, że trudno będzie je teraz poważnie traktować. WdoWA porównała zachowanie Quebonafide do Filipa Chajzera, który udając kilka miesięcy temu na antenie atak paniki, ściągnął na siebie falę krytyki.

Filip Chajzer udaje spontanicznie atak paniki przez 10 sekund w „Dzień dobry TVN” i wylewa się taki hejt, że musi usunąć tymczasowo fanpage na FB. Quebo przez osiem minut w tym samym programie udaje (?) opóźnionego introwertyka i staje się mistrzem marketingu i promocji – zauważyła raperka.

Jeden z użytkowników Facebooka skrytykował raperkę, pisząc, że może Quebo jest introwertykiem i że jego występ miał być formą terapii. Użytkownik stwierdził również, że aby zestawiać Que i Chajzera, trzeba mieć dwucyfrowe IQ.

Nie interesuje mnie czy jest, czy nie jest introwertykiem. Może to promocja. Może to osobliwa terapia. Może tak samo to działa u Chajzera, który stracił dziecko w wypadku samochodowym. Może. Nie interesuje mnie to. Oceniam po fakcie pewien poziom narracji. Jesteś w stanie tak daleko sięgnąć? Bo wydaje mi się, że dwie cyfry obok siebie to coś, czego nigdy jednak nie osiągniesz – odpowiedziała WdoWA.

Polecane