Weteran rodzimej sceny po śmierci Tego Prestona: „Nie róbcie z niego Tomka Chady”

"Jedyne co mogę zrozumieć to to, że on by chciał mieć cały czas nowe buty".


2021.05.30

opublikował:

Weteran rodzimej sceny po śmierci Tego Prestona: „Nie róbcie z niego Tomka Chady”

fot. Instagram / @chillwagon

Śmierć Tego Prestona wzbudziła wśród słuchaczy ogromne emocje. W wieku 25 lat odszedł raper, będący w przededniu podpisania kontraktu fonograficznego, który miał znacznie pchnąć jego karierę do przodu. W mediach społecznościowych pojawiły się liczne wspomnienia kolegów ze sceny i słuchaczy, wśród żegnających Prestona znalazł się m.in. Eldo, który napisał:

Nie często na naszej scenie zdarzają się jeszcze postacie, które rozumieją hip-hop jako całościowy pakiet. Osoby, dla których rozwój osobisty i doskonalenie swojego craftu jest ważniejsze niż cały blichtr i splendor. Osoby z ogromnym szacunkiem do tych, którzy byli przed nimi i z ogromną miłością wobec towarzyszy tej hiphopowej drogi. Takiego człowieka miałem okazję poznać. Cholernie dziwnie, że już go tutaj nie ma w teraźniejszości. Zapamiętam Cię na zawsze Raperze!!! – napisał w stories na Instagramie Eldo.

Niestety, nie wszyscy podchodzą do kwestii młodego człowieka z odpowiednią empatią. Podczas live’a Nitrozyniaka jego koledzy Takefun i Graczol, którzy rozmawiali na wizji o tym, że kompletnie nie jest im żal Prestona. Jeden z gości powiedział wprost, że cieszy się z samobójczej śmierci rapera, bo udało mu się osiągnąć zamierzony cel.

Teraz nietaktem wykazał się Suja THS Klika, który zaapelował, by „nie robić z Tego Prestona Tomka Chady.

Sprawdź także: Fejkowa akcja dla promocji własnych działań? KęKę: „Średnio mi to przeszkadza”

Słuchajcie mordy, bo zaginął jakiś raper od Borixona, który podobno umarł. Nie róbcie z niego jakiejś ikony, bo ten ziomek nie wydał k***a jednej płyty. Nie róbcie z niego Tomka Chady, bo Chada to jest naprawdę człowiekiem, który coś osiągnął w hip-hopie. A ten to nie wiem, kto to jest. Jak dzisiaj odpaliłem jego tracki, to ja tam nic nie rozumiem, co on nawija. Jedyne co mogę zrozumieć to to, że on by chciał mieć cały czas nowe buty. Mordo, po prostu kup sobie takie nowe buty. Już teraz chyba sobie nie kupisz? I nie nawijaj cały czas o tych butach, bo ile można o tym nawijać – mówił w stories Suja..

Polecane

Share This