White Lies w rebel:tv

Już 23 sierpnia w Rockfilerze wywiadu udzielą muzycy z zespołu White Lies.


2010.08.21

opublikował:

White Lies w rebel:tv

Brytyjska grupa White Lies, która w ciągu zaledwie dwóch lat osiągnęła status jednego z najlepszych młodych zespołów rockowych będzie poniedziałkowym gościem Rockfilera. To pochodzące z Londynu trio gra muzykę dość trudną do sklasyfikowania. Sami swój styl określają jako hybrydę zimnej i nowej fali, alternatywnego, niezależnego rocka i post-punk`a oraz elektroniki. Polska publiczność ich już dobrze zna z koncertów, teraz pora posłuchać co artyści powiedzą o swojej twórczości i zespole.

Podczas wywiadu muzycy z zespołu White Lies opowiedzieli o tym, dlaczego zmienili nazwę i dlaczego zwlekali przez kilka miesięcy z zagraniem pierwszego koncertu, co wiele osób postrzegało jako chwyt marketingowy. Z programu dowiecie się, że powód był bardziej prozaiczny. Muzycy wspominać będą również losowanie grup do Euro 2012.

Odcinek Rockfilera z White Lies można zobaczyć w rebel:tv już 23 sierpnia o godzinie 20:00. Powtórki: w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

Rockfiler to godzinny magazyn muzyczny, do którego zapraszane są gwiazdy związane z muzyką, odsłaniające kulisy swojej działalności artystycznej, opowiadające o swoich fascynacjach muzycznych i nie tylko.

Do tej pory gośćmi programu byli m.in.: Rammstein, Maciek Maleńczuk, TSA, Closterkeller.

Polecane

Share This