Wiemy ile Iggy Azalea zarobiła na OnlyFans w rok. Suma jest oszałamiająca

Raperka wyprzedziła takie gwiazdy platformy jak Cardi B czy Tyga


2023.11.25

opublikował:

Wiemy ile Iggy Azalea zarobiła na OnlyFans w rok. Suma jest oszałamiająca

Iggy Azalea zgarnęła za pośrednictwem OnlyFans oszałamiającą sumę, pokonując takie gwiazdy jak Cardi B i Tyga i stając się najlepiej zarabiającą gwiazdą na platformie.

Doniesienia na temat zarobków gwiazd pojawiły się w raporcie LELO, luksusowej marki gadżetów dla dorosłych. Według raportu Iggy zarobiła w 2023 roku 48 milionów dolarów, stając się najlepiej zarabiającą celebrytką Na OnlyFans. Australijka nieznacznie wyprzedziła Cardi B, która zarobiła 45 milionów dolarów i Tygę z jego 20 milionami (trzeba brać jednak pod uwagę, że raper założył własną platformę – Mystar i w połowie 2023 roku zdezaktywował swój profil).

Inni najlepiej zarabiający celebryci na platformie to Amber Rose (która zgarnęła 26 milionów dolarów), Chris Brown (15 milionów dolarów) oraz DJ Khaled i Fat Joe (4 miliony dolarów).

Przypomnijmy, że w styczniu Iggy Azalea ogłosiła, że ​​wypuści nowy, projekt multimedialny „Hotter Than Hell”, który będzie dostępny wyłącznie w usłudze subskrypcji treści. Za 25 dolarów miesięcznie fani mają dostęp do ekskluzywnych i nieocenzurowanych zdjęć, filmów, poezji i muzyki australijskiej gwiazdy – w tym do jej czwartego albumu studyjnego, który ukazał się latem.

– Co prawda nigdy nie sądziłam, że OnlyFans to miejsce, w którym mogę wykazać się kreatywnością, więc nie spodziewałam się, że będę z nimi współpracować przy moim największym jak dotąd projekcie! Kiedy wyszłam poza standardowe myślenie na temat tego, co to znaczy mieć OnlyFans, zdałam sobie sprawę, że jest to idealna platforma do wprowadzenia koncepcji multimedialnej. Jestem podekscytowana faktem, że nie muszę się martwić przytłaczającą i ograniczającą twórczo cenzurą, z jaką muszą się zmierzyć artyści, udostępniając swoje prace na innych platformach cyfrowych. Projekt jest odważny i zabawny – podobnie jak ta współpraca – myślę, że zaskoczył wiele osób – powiedziała Azalia w wywiadzie dla Variety.

Polecane

Share This