Wiemy już, jaką rekompensatę za boksy Malik Montana przygotował dla fanów

Poznaliśmy także szczegóły specjalnego eventu dla fanów.


2023.03.21

opublikował:

Wiemy już, jaką rekompensatę za boksy Malik Montana przygotował dla fanów

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Trwało to nieco dłużej niż zapowiadał Malik Montana, ale fani, którzy nabyli boksy z albumem „Adwokat Diabła” poznali szczegóły rekompensaty za wątpliwej jakości dodatki do preorderów. Część z Was nazwie ten pomysł banalnym, część uniwersalnym – GM2L przygotowało dla słuchaczy limitowane bluzy z wizerunkiem skrzydlatego Malika.

W ramach zadośćuczynienia, produkujemy dla Ciebie limitowane hoodie, które nigdy nie znajdzie się w sprzedaży, dlatego zależy nam na tym, żeby trafił do Ciebie właściwy rozmiar. Na końcu wiadomości dołączyliśmy link do ankiety, o której wypełnienie Cię prosimy – informacje o takiej treści trafiły do słuchaczy.

Ponadto ujawniono szczegóły specjalnego spotkania z artystą w Warszawie. Nie będziemy Wam pisać, gdzie i kiedy odbędzie się event, ponieważ i tak ma on charakter imprezy zamkniętej. Zdradzimy natomiast, jak ma wyglądać impreza. – Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej zapraszamy cię na meet&greet, podczas którego każdy obecny będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać podpis na albumie Adwokat Diabła. Natomiast druga część to wyjątkowy koncert. Malik Montana premierowo wykona materiał z najnowszej płyty –

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 19:30. Golden ticket, który był dodatkiem do bogatszej wersji preorderu, upoważnia do uczestnictwa w release party dwie osoby. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna – informują Malik i GM2L.

Polecane

Share This