Wiemy już, jakie konsekwencje TVP wyciągnie wobec Piasecznego za „j***nie PiS-u”

Stacja nazywa zachowanie wokalisty na imprezie urodzinowej "chamskim wybrykiem".


2021.01.10

opublikował:

Wiemy już, jakie konsekwencje TVP wyciągnie wobec Piasecznego za „j***nie PiS-u”

fot. Bartosz Maciejewski

W mijającym tygodniu w sieci pojawiły się nagrania z imprezy urodzinowej Andrzeja Piasecznego. Wokalista świętował 50. urodziny m.in. w otoczeniu Majki Jeżowskiej i Nergala. Na opublikowanych przez tego ostatniego fragmentach imprezy mogliśmy usłyszeć, jak jubilat krzyczy „J***ć biedę, PiS i Konfederację”.

Spodziewaliśmy się, że zarządzana przez polityka PiS Telewizja Polska będzie chciała wyciągnąć konsekwencje wobec artysty i wiemy już, że faktycznie się to stanie. Wygląda na to, że po wyemitowaniu obecnej serii The Voice Senior Piaseczny zniknie z anten TVP.

Sprawdź też: „Nieobce są ci dragi”. „Tylko miękkie, bardzo proszę” – wygląda na to, że na 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego było wesoło

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej.

Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu.

Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami.

Niemniej zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości – czytamy w oficjalnym komunikacie TVP.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This