Wiemy, kto kupił platynę Białasa na aukcji WOŚP

Reprezentant SB Maffiji "zarobił" dla Orkiestry ponad 10 tysięcy PLN.


2019.02.25

opublikował:

Wiemy, kto kupił platynę Białasa na aukcji WOŚP

fot. mat. pras.

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Platynowa płyta za „H8M4”, którą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przekazał Białas, trafiła do rąk… Aviego. Były reprezentant SB Maffiji wylicytował przedmiot za ponad 10 tysięcy PLN. – Platynowa płyta „H8M4” ze specjalną dedykacją trafiła w moje ręce. 10 100 złotych zostało przelane w szczytnym celu na konto WOŚP – poinformował Avi.

Jak na sytuację zareagował SBM Label? – Nasi fani są najlepsi!!! Dzięki Kamil 🙋‍♂️ – czytamy na profilu wytwórni. Sam Białas raczej nie podziękuje Aviemu w mediach społecznościowych, ponieważ zadeklarował, że wróci do nich dopiero kiedy skończy nową płytę.

Przypomnijmy, że drogi Aviego i Louisa Villaina oraz SBM Labelu rozeszły się w ubiegłym roku podczas beefu z TPS-em. Avi i Louis opublikowali diss, a następnie po rozmowie z radomskim raperem go usunęli. – Jest to spowodowane słowami o rodzinie, za które przepraszamtłumaczył wówczas Avi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Platynowa płyta H8M4 ze specjalną dedykacją trafiła w moje ręce. 10100 zlotych zostało przelane w szczytnym celu na konto WOŚP 🙌❤️

Post udostępniony przez Avi (@avi_sycylijczyk)

Polecane

Share This