Wini: „Mam pomysł na diss na całą scenę. Na wszystkich raperów na tej pieprz*nej scenie”

Szef Stoprocent będzie wkrótce gościem jednego z kolejnych odcinków Flintesencji


2021.05.22

opublikował:

Wini: „Mam pomysł na diss na całą scenę. Na wszystkich raperów na tej pieprz*nej scenie”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas rozmowy z Marcinem Flintem Wini przyznał, że miał w swojej karierze wiele dobrych pomysł na numery, do nagrania których chciał namówić innych raperów.

– Miałem kilka naprawdę dobrych pomysłów na kawałki, które chciałem sprzedać innym raperom. Mniej więcej po pięciu latach od powstania takiego pomysłu, kończy się na tym, że sam muszę nagrać ten numer, bo nikt nie chce tego podjąć. Całej masie raperów mówiłem, żeby zrobili taki kawałek jak „Ulica jest głupia”. Mówiłem to wszystkim ulicznym raperom. I wszyscy mówili, że jest to zajebisty pomysł ale nikt tego nie zrobił – opowiada Wini.

Teraz mam taki pomysł, żeby nagrać zajebisty diss na scenę. Na wszystkich raperów na tej pieprz*nej scenie. I nie wiem czy kiedyś się nie skończy tak, że rzeczywiście to zrobię. Chciałbym po prostu każdemu raperowi z ważniejszych powiedzieć, co ja naprawdę myślę o tym co oni robią, a pod koniec podsumować to tak, że we mnie jest po prostu hejter – bo to wy odnosicie te wszystkich sukcesy, a ja żadnych – dodaje raper.

Polecane

Share This