Wini o Belmondziaku: „Zmienił mi się totalnie sposób postrzegania jego osoby”


2021.01.24

opublikował:

Wini o Belmondziaku: „Zmienił mi się totalnie sposób postrzegania jego osoby”

fot. P. Tarasewicz

Belmondo funkcjonuje na polskiej scenie na bardzo specyficznych zasadach. Artysta nie udziela wywiadów, ale dwa lata temu zrobił wyjątek, godząc się na nagranie kilkudziesięciominutowej rozmowy z Winim. Podczas sobotniego Q&A na kanale szefa Stoprocent padło pytanie, czy jest szansa na ponowne spotkanie przed kamerami, ale gospodarz wieczoru stanowczo temu zaprzeczył.

Zmienił mi się totalnie sposób postrzegania jego osoby – przyznał Wini.

Szef Stoprocent dodał, że zmiana nie jest efektem głośnej swego czasu „Rafalalagate”. Przyczyna ma leżeć zupełnie gdzie indziej.

Sprawdź także: Sobota opowiada o swoich relacjach z Winim. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

To nie stało się z powodu jego skandalu, ale z powodów osobistych. I dlatego nie będzie już rozmowy z tym człowiekiem – ucina Wini.

Niedługo po publikacji wywiadu z Belmondziakiem na kanale StoproRap (Wini był wówczas jeszcze właścicielem wytwórni) pojawił się film „Real Bullshit Talking”, będący odpowiedzią na wideo „True Music Story” z udziałem Pezeta. Trudno podejrzewać, by to właśnie przy okazji realizacji tego materiału doszło do nieporozumień na linii Wini – Młody G, bowiem szczecinian jeszcze kilka miesięcy temu wskazywał Belmondziaka jako jednego z pięciu swoich ulubionych raperów w Polsce.

Polecane

Share This