Wini o sprzedaży StoproRap: „Remik mnie oszukał”


2020.09.23

opublikował:

Wini o sprzedaży StoproRap: „Remik mnie oszukał”

Foto: P. Tarasewicz

Informacja o zmianie właściciela StoproRap była jedną z największych tegorocznych sensacji na rapowej scenie. Po 10 latach prowadzenia wytwórni Wini postanowił sprzedać ją Remigiuszowi Łupickiemu, szefowi MyMusic. W studiu Rap News Wini przyznał, że nabywca labelu nie wywiązał się z umowy, o co były szef StoproRap ma do niego ogromny żal.

Nie sprawdzam niczego, co wyda StoproRap, bo Remik mnie oszukał. Niestety moja naiwność sprawiła, że nie mam tego na papierze. On powiedział, że będzie przedyskutowywał ze mną każdego artystę, który trafi do StoproRap i tego nie uczynił. Powiedział również, że wypuści teledysk Mopsa na StoproRap, czego nie uczynił. Oszukał mnie w jeszcze jednej rzeczy w temacie ubrań. Niestety nie jest to słowny człowiek, o czym przekonałem się po fakcie. W ogóle nie interesuje mnie, co oni robią, niczego nie będę sprawdzał. Nie widziałem ani jednego teledysku, który wydali i nie nigdy nie zamierzam niczego zobaczyć. Powinni zmienić nazwę, to byłoby fajne. Jakby zmienili nazwę to byłoby OK. Może ciśnienie trochę by mi zeszło, bo mam pewne ciśnienie z tego tytułu. Oczywiście Remik ma wytłumaczenie, że był chory cztery dni. Ale ma całą grupę pracowników. Poza tym nie chodziło o cztery dni, tylko nigdy z niczym się nie skontaktował – mówił AdMie i Siwemudymowi Wini.

Sprawdź też: Nowy właściciel StoproRap ujawnia plany na przyszłość i dziękuje Winiemu

Zabawne w jaki sposób mówił o tym. Naprawdę przekonał mnie, że tak faktycznie będzie, że „Wini, ty jesteś tutaj ważną osobą”. No trudno, bywam naiwny nawet w moim wieku. Chociaż wiem, że ludzie to kłamcy, to nie umiem tego przyjąć. Nie cierpię ludzi, mam o nich totalnie złe mniemanie, a jak ich poznaję, to za każdym razem się robię, że może ci ludzie nie są tacy źli i będzie fajnie. To jest błąd, który popełniam całe moje życie. Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik. Byłoby bardzo miło, gdyby zmienił nazwę, bo nie ma to nic wspólnego z tym, co robiłem, ponieważ nikt mnie nie pyta o zdanie, a tak mi zostało obiecane – dodał.

Zwróciliśmy się do Remigiusza Łupickiego z prośbą o ustosunkowanie się do słów Winiego.

Polecane


Share This