Wini: „W pewnym momencie postawiliśmy wszystko na Sobotę”

Szef Stoprocent przyznaje, że nie rozpacza po rozstaniu z Sobotą.


2019.07.10

opublikował:

Wini: „W pewnym momencie postawiliśmy wszystko na Sobotę”

fot. P. Tarasewicz

Zimą dotarły do nas zaskakujące informacje o tym, że Sobota rozstał się ze Stoprocent. Teoretycznie raper powinien wydać w barwach labelu Winiego jeszcze jedną płytę, ale póki co nie wiadomo, czy tak się stanie, co zdążyli skomentować już zarówno szef Stopro jak i raper. W rozmowie z Anną Marką Kowalewską Wini odniósł się do sytuacji przyznając, że nie rozpacza po tym, jak flagowy artysta opuścił jego wytwórnię, przyznaje natomiast, że Stopro zainwestowało sporo czasu i pieniędzy w rozwój kariery Soboty.

Był artystą, na którego postawiliśmy w pewnym momencie wszystko. Był najpopularniejszym artystą w naszej wytwórni – mówił Wini, podkreślając jednak, że utrata Soboty to dla niego nie koniec świata. – Z raperami jest jedna dobra rzecz – nie chcę zabrzmieć arogancko – zawsze są nowi – zauważył.

Obok Soboty szeregi Stopro opuścili również Bonson i KPSN. Label najwięcej uwagi poświęca ostatnio promocji dobrze przyjmowanego przez słuchaczy Kabe, w którym Wini upatruje przyszłej gwiazdy rodzimej sceny. Czy Kabe faktycznie nią zostanie, dowiemy się w odpowiednim czasie.

Polecane

Share This