Właścicielka kliniki chirurgii plastycznej twierdzi, że 50 Cent powiększał u niej penisa. Raper komentuje

Strony przedstawiają sprzeczne stanowiska.


2022.09.22

opublikował:

Właścicielka kliniki chirurgii plastycznej twierdzi, że 50 Cent powiększał u niej penisa. Raper komentuje

fot. mat. pras.

Mieszcząca się w Sunny Isles Beach na Florydzie klinika Perfect Plastic Surgery & Med Spa specjalizuje się w operacjach plastycznych celebrytów. Z jej usług korzystali m.in. Cardi B, Megan Thee Stallion, Teyana Taylor, Flo Rida, 2 Chainz, Tyga i wiele, wiele innych gwiazd. Właścicielka instytucji przekonuje, że w gronie jej klientów znalazł się także 50 Cent, ale raper stanowczo temu zaprzecza i pozywa klinikę.

O co tyle zamieszania? Angela Koman przekonuje, że raper powiększył sobie penisa w jej klinice. Na dowód tego kobieta wykorzystuje w mediach społecznościowych zdjęcie z 50 Centem, sugerując, że w zamian za możliwość zrobienia go i promowania nim placówki, raper nie musiał płacić za zabieg. Jak nietrudno się domyślić, Curtis przekonuje, że nic takiego nie miało miejsca. Raper deklaruje, że nigdy nie korzystał z usług Perfect Plastic Surgery & Med Spa, a już na pewno nie powiększał tam penisa. Artysta domaga się od Koman i jej placówki natychmiastowego zaprzestania posługiwania się jego wizerunkiem. Raper żąda także odszkodowania, ale wnioskowana kwota nie została póki co ujawniona.

Prawnicy Koman bronią swojej klientki, przekonując, że raper wyraził zgodę na zrobienie zdjęcia i rozpowszechnianie go w mediach społecznościowych. Na jego niekorzyść przemawia fakt, iż fotkę wykonano w siedzibie kliniki, a Angela Koman ma na niej lekarski strój. W takiej sytuacji znacznie trudniej będzie obronić stanowisko 50 Centa.

Przypominamy, że raper wybiera się wkrótce do Polski. 26 października Curtis wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja Live Nation. Bilety są już w sprzedaży.

Tagi


Polecane

Share This