Wojtas – 93 BPM (wideo)

Nowy klip Wojtasa .


2013.09.14

opublikował:

Wojtas – 93 BPM (wideo)

Najnowszy album Wojtasa zatytułowany „23” ukaże się już 27 września nakładem Step Records. W sieci pojawił się kolejny klip promujący to wydawnictwo.

Numer „93 BPM” to muzyczne nawiązanie do hip-hopu z lat 80-tych. Począwszy od klimatycznego bitu Mżawskiego, przez klasyczną nawijkę Wojtasa, aż po skrecze DJ-a Plasha. Muzycznie cała płyta utrzymana jest w klimatach charakterystycznych dla artysty. Album brzmi jak rodem wyjęty ze „złotej ery” hip-hopu (wczesne lata 90-te), począwszy od warstwy brzmieniowej, po specyficzną lirykę, której znawcom tematu nie trzeba specjalnie przedstawiać.

{reklama-hh}

Na krążku gościnnie udzielili się reprezentanci starej szkoły w postaci Liroya, Franka (Stereofonia), Abradaba, Pęka, Fu oraz DJ-a Hansa (Wzgórze Ya-Pa 3). Nie zabrakło także kieleckich akcentów w postaci gościnnych zwrotek Kajmana (autora świetnie przyjętej płyty „Prototyp”), Norka, Enero, Fausta NS, Makarego czy też Glona. Ponadto na albumie „23” usłyszeć możemy Grubsona oraz ekipę Hurragun. Produkcją bitów zajęli się m.in. O.S.T.R, DNA oraz Liroy.

Polecane

Share This