Wokalista Måneskin znowu całuję się z facetem. Pełen kontrowersji, nowy teledysk zwycięzców Eurowizji

Włosi kroczą od sukcesu do sukcesu


2021.07.15

opublikował:

Wokalista Måneskin znowu całuję się z facetem. Pełen kontrowersji, nowy teledysk zwycięzców Eurowizji

Zespół Måneskin nie potrzebuje przedstawiania. To fenomen, który podbija listy przebojów na całym świecie. Dziś przedstawia klip do utworu „I Wanna Be Your Slave”.

Ich piosenki „Beggin” oraz „I Wanna Be Your Slave” zajmują pierwsze i dziesiąte miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify na całym świecie. Czy kogoś jeszcze dziwi, że udało im się zebrać ponad dwa miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych? Ich występ na Polsat SuperHit Festiwalu 2021 odbił się szerokim echem we wszystkich polskich mediach. Single „I Wanna Be Your Slave” oraz „Zitti E Buoni” zdobyły w Polsce platynowe wyróżnienie. Podobne nagrody spływają z ponad piętnastu innych krajów.

Oficjalny teledysk do utworu „I Wanna Be Your Slave” rzuca publikę w sam środek pętli, w której każde pragnienie ma swoją cenę. Jako gwiazdy odważnego i pozbawionego filtra show, Måneskin przedstawia klimat i tekst utworu, gdzie kontrastowe postacie mówią o seksualności we wszystkich niuansach… gdzie sprzeczności, które drzemią w każdym z nas sprawiają, że jesteśmy nieperfekcyjnymi, grzeszącymi ludźmi z potrzebą zbawienia. Klip został wyreżyserowany przez Simone Bozelliego. Jego wizualna narracja śledzi siłę ludzkich powiązań w sferze impulsów i relacji. Bozzelli wygrał nagrodę podczas 35. Międzynarodowego Tygodnia Krytyki Filmowej w Wenecji z krótkim metrażem „J’Adore”, wyprodukowanym przez Think|Cattleya. W klipie zespół zdecydował się nosić stroje i akcesoria Gucci z najbardziej ikonicznej kolekcji stworzonej przez dyrektora kreatywnego marki – Alessandro Michele.

Polecane

Share This