Wokalistkę Brass Against nieco poniosło i nasikała fanowi na twarz podczas koncertu

Zespół ustosunkował się do wybryku swojej frontmanki


2021.11.14

opublikował:

Wokalistkę Brass Against nieco poniosło i nasikała fanowi na twarz podczas koncertu

Nie od dziś wiadomo, że na koncertach może zdarzyć się dużo więcej niż to, co można nazwać show jedynie muzycznym. Zapomniany już nieco zespół Bloodhoung Gang miał dość specyficzny rytuał w swoim koncertowym repertuarze – panowie pod koniec występu wymiotowali na siebie nawzajem ku uciesze fanów, Marilyn Manson niejednokrotnie podczas koncertu potrafił stawać na krawędzi sceny i prosić fanów by ci na niego pluli, ale wokalistka Brass Against, Sophia Urista zamknęła grę podczas koncertu, który odbył się w ostatni czwartek.

Podczas występu na Welcome To Rockvill, Sophia zaprosiła na scenę jednego z fanów. Poprosiła go by położył się na scenie i podczas wykonywania numery Rage Against The Machine – „Wake Up”, stanęła nad nim okrakiem, ściągnęła spodnie wraz z bielizną i oddała mocz na jego twarz. Zrobiła to wyśpiewując słowa:

What was the price on his head?
What was the price on his head!
I think I heard a shot
I think I heard a shot
I think I heard a shot
I think I heard a shot
I think I heard a shot
I think I heard, I think I heard a shot

Fan wyglądał na zachwyconego, a Sophia pożegnała go słowami – Wypierda*aj stąd. Jesteś skończony!

Jeśli będziecie mieli ochotę obejrzeć to, co wydarzyło się na scenie Welcome To Rockvill na własne oczy, bez problemu znajdziecie nagranie całej sytuacji na YouTube.

Brass Against odnieśli się do incydentu

Wszystko wskazuje na to, że fakt potraktowania fana „złotym deszczem” nie był planowany i dla reszty członków Brass Against był sporym zaskoczeniem. Koledzy Sophii wydali, krótkie oświadczenie, w którym tłumaczą, że znakomicie bawili się na koncercie w ramach Welcome To Rockvill, ale byli nieco zaskoczeni  zachowaniem wokalistki:

– Świetnie się bawiliśmy ostatniej nocy na Welcome to Rockville. Sophia dała się ponieść emocjom. To nie jest coś, czego reszta z nas się spodziewała i nie jest to coś, co zobaczysz ponownie na naszych koncertach – napisali na Twitterze członkowie grupy.

Polecane

Share This