Wolfgang In A Truck z koncertem w Czwórce

Zespół zaprezentuje mieszankę synthpopu i elektropopu.


2013.07.20

opublikował:

Wolfgang In A Truck z koncertem w Czwórce

Wolfgang In A Truck to pięciu muzyków z Łodzi, którzy konsekwentnie łączą swoje rozległe inspiracje, obejmujące m.in. taneczny post-punk, nową falę i ambitną elektronikę. Za dotychczasowy miks utworów grupy odpowiedzialny był ceniony poznański producent Bartosz Szczęsny, znany m. in. z projektu Rebeka oraz współpracy z zespołem Kamp! W każdej produkcji zespołu bogate elektroniczne brzmienie przeplata się z żywą energią, definiując muzyczny styl, który dziś można określić jako mieszankę synthpopu i elektropopu.

Do tej pory grupa Wolfgang In A Truck zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, m. in. trzykrotnie supportowała angielski duet Robots In Disguise. Aktualnie muzycy pracują nad debiutanckim albumem.

Czwórka zaprasza do wysłuchania i obejrzenia koncertu w ramach audycji „Ministerstwo Dźwięku”, już w najbliższą sobotę, 20 lipca o godz. 18.00. Dodatkowo można go będzie zobaczyć na stronie nina.gov.pl. Producentami audycji są Program 4 Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Polecane

Share This