Wooded City 2018 – nowe miasto, nowe pomysły

Kuratorami imprezy są Catz 'N Dogz.


2017.11.07

opublikował:

Wooded City 2018 – nowe miasto, nowe pomysły

foto: Yonathan Baraki

Nowa lokalizacja, nowe pomysły i wyjątkowi artyści. Festiwal Wooded pod kuratelą Catz ‚N Dogz odbędzie się w Szczecinie 23 czerwca.

Wooded to wydarzenie powstałe z inicjatywy muzyków z duetu Catz ‚N Dogz, przy współpracy z C&C Booking i Feast Artists. Festiwal odbędzie się w Szczecinie – mieście, z którego pochodzą jego pomysłodawcy. Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk już po raz trzeci wcielą się w rolę kuratorów projektu związanego z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – od house’u, przez techno, po projekty o bardziej songwriterskim charakterze. Duet producentów w ostatnich latach na festiwal Wooded zapraszał najbardziej rozpoznawalnych artystów o międzynarodowej sławie, jak Radio Slave, La Fleur, Midland czy Rodriguez Jr nie zapominając o silnej reprezentacji rodzimych producentów i dj-ów. Podobnie będzie i w tym roku.

Miejscem, które przyjmie uczestników Wooded City 2018 będzie szczecińska Łasztownia. W jej industrialnych przestrzeniach pojawią się dwie sceny, a także specjalne strefy poświęcone takim dziedzinom jak design, moda czy gastronomia. Swoją bogatą w atrakcje przestrzeń będą mieli również najmłodsi uczestnicy festiwalu.

Jednym z głównych motywów Wooded City 2018 będzie kooperacja z lokalnym środowiskiem. Wszystko to za sprawą współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną, dzięki której wpływ na festiwal będą mieli twórcy, promotorzy i aktywiści kształtujący kulturalną działalność w Szczecinie.

Ogłoszenie pierwszych artystów już wkrótce.

Polecane

Share This