WOŚP zaskakuje nowym ogłoszeniem Pol’and’Rock Festivalu. Mamy też zmianę w programie

Niecodzienny projekt na festiwalowej scenie.


2024.04.01

opublikował:

WOŚP zaskakuje nowym ogłoszeniem Pol’and’Rock Festivalu. Mamy też zmianę w programie

Foto: B. Muracki

Pod koniec ubiegłego roku na scenie pojawił się niecodzienny projek Orkiestra Dorosłych Dzieci. W pierwotnym składzie supergrupy znaleźli się m.in. Ania Brachaczek, Ślimak, Grzegorz Kupczyk czy Kuba Płucisz. Zespół zagrał na finale WOŚP, niedawno pojawił się także – już w rozbudowanym składzie – na konferencji prasowej, podczas której ogłoszono wynik tegorocznej odsłony akcji (w tym roku zebrano rekordowe 281 879 118,07 zł).

Od momentu uformowania do Orkiestry Dorosłych Dzieci dołączyły kolejne znakomitości – m.in. Tatiana Okupnik, Lanberry, co na pewno czyni projekt bardziej eklektycznym i ciekawszym. Wygląda na to, że grupa zaprzyjaźniła się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na dłużej, ponieważ właśnie ogłoszono, że zobaczymy ją na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu. Artyści wystąpią pierwszego dnia imprezy.

To nie koniec dzisiejszych ogłoszeń. Organizatorzy poinformowali, że nagrodzona niedawno Fryderykiem formacja Flapjack nie wystąpi na małej scenie. Koncert grupy przeniesiono na dużą scenę, co z pewnością ucieszy fanów.

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się na terenie Gminy Czaplinek – Broczyno w dniach 1-3 sierpnia.

Polecane

Share This