Wspólna płyta Maty i sanah? Raper zdradza, co mogłoby się na niej znaleźć

"Przecież to by był jakiś hit".


2024.02.24

opublikował:

Wspólna płyta Maty i sanah? Raper zdradza, co mogłoby się na niej znaleźć

fot. P. Tarasewicz

Po rozstaniu z SBM Labelem Mata rozwija karierę w barwach własnej wytwórni, którą nazwał po prostu Muzyka. Pod koniec ubiegłego roku raper wydał jej nakładem EP-kę „2038: WARSZAWA”, teraz snuje plany dotyczące kolejnych wydawnictw. Kto wie, być może jednym z nich mogłaby być płyta nagrana wspólnie z sanah.

TVN wyemituje jutro odcinek „Autentycznych” z udziałem Maty. W nowym programie stacji osoby ze spektrum autyzmu rozmawiają z gwiazdami, a całość moderuje Maciej Stuhr. Wirtualna Polska już teraz zdradza, że rapera zapytano w nim o to, jak zapatruje się na pomysł nagrania wspólnego krążka z Zuzanną Grabowską, bo tak w rzeczywistości nazywa się sanah. Jego odpowiedź zaskakuje.

O! Fajne pytanie! Akurat wczoraj wymyśliłem, że chcę to zrobić. Wracałem samolotem z Barcelony i nagle mnie naszła taka myśl, że co by było, gdybym zrobił płytę z kolędami z sanah. Przecież to by był jakiś hit. sanah, jeśli to oglądasz, zróbmy płytę z kolędami – stwierdził Mata.

Na ile poważnie traktować słowa artysty – nie wiadomo.

Informacja o tym, że Mata ma spektrum autyzmu, pojawiła się w przestrzeni publicznej wraz z premierę zwiastuna programu. – Dla mnie spektrum autyzmu jest systemem, który wgrany jest w różne głowy, w tym moją. To jest coś, co pozwala mi tworzyć, przeżywać świat na swój sposób i wydaje mi się, że to taka moja supermoc – mówił w nim raper.

„Charakter rozmowy, założenia programu, rozmówcy w spektrum autyzmu, którzy wcielą się w rolę dziennikarzy, oraz cel, jaki przyświeca temu projektowi, to wszystko zachęciło artystę do wzięcia w nim udziału. Dzięki jego zaangażowaniu temat autyzmu ma szansę dotrzeć do wielu młodych ludzi” – czytamy w informacji prasowej dotyczącej „Autentycznych”.

Tagi


Polecane

Share This