Wybierz artystów na Ursynalia

Dostępna jest już ankieta z listą wykonawców, na podstawie której organizatorzy Ursynaliów ustalą line-up przyszłorocznej edycji imprezy.


2012.08.19

opublikował:

Wybierz artystów na Ursynalia

„Za nami 29. edycja festiwalu Ursynalia – Warsaw Student Festival, podczas której od 1 do 3 czerwca na terenie Kampusu SGGW wystąpili Limp Bizkit, Slayer, In Flames, Nightwish, Billy Talent, Mastodon, Gojira, Modestep oraz wiele wiele innych gwiazd światowego formatu. Ursynalia 2012 zapamiętamy jako 3 dni festiwalu, 2 sceny, ponad 50 koncertów, strefę Silent Disco oraz inne atrakcje, które zostały przyjęte przez uczestników z wielkim entuzjazmem. Przez trzy festiwalowe dni na Kampusie SGGW, bawiło się łącznie ponad 120 tysięcy uczestników”, czytamy w informacji prasowej.

Nadchodząca, jubileuszowa (bo 30.) edycja Ursynaliów odbędzie się w dniach  31 maja – 2 czerwca 2013.

Na Facebooku Ursynaliów ruszyła już ankieta , gdzie fani mają możliwość wyboru ulubionych kapel. Tak samo jak w latach ubiegłych, na podstawie tych głosów, organizatorzy będą tworzyć line-up przyszłrocznej edycji festiwalu. Przypomnijmy, iż w latach ubiegłych dzięki dobrym wynikom w ankiecie pojawili sie m.in. Limp Bizkit, KORN, Guano Apes, In Flames czy Billy Talent.

Tagi


Polecane

Share This