Wybuchowe single Katy Perry

Katy Perry planuje bardzo agresywną promocję swojej płyty - nim trafi ona do sklepów pod koniec lata, usłyszymy kilka "wybuchowych" singli.


2010.06.22

opublikował:

Wybuchowe single Katy Perry

Wokalistka chce zapoznać swoich fanów z częścią materiału, zanim ten trafi oficjalne do sklepów. – Już wkrótce będziemy mieli następny singiel – zdradziła wokalistka radiu KIIS-FM. – Zanim płyta trafi na półki sklepowe, ludzie powinni usłyszeć wiele nagrań z niej. Nie będzie to jedna czy dwie piosenki. Uważam, że cały świat mógłby eksplodować przed premierą.

Perry nie sądziła, że czas, jaki minął od premiery debiutanckiego albumu, minie tak szybko. – Nigdy nie przyszłoby mi to na myśl. Spałam dziewięć godzin i jadałam rzeczy, których pewnie nie powinnam jeść. Ludzie mnie budzili i mówili: `Czas wstawać, musisz znowu być gwiazdą popu!`. Myślę, że nie skończy się to do dnia, gdy umrę w 2012.

– Ta płyta [„Teenage Dream”, premiera pod koniec sierpnia – przyp. red.] prawdopodobnie pozwoli mi wybrać się na fantastyczną trasę koncertową, by dwa lata później móc znowu gdzieś wyruszyć – są już plany odnośnie konkretnych występów – zakończyła Perry.

Polecane

Share This