Wyczekiwane wydanie „Pracowni” Vito Bambino


2023.09.19

opublikował:

Wyczekiwane wydanie „Pracowni” Vito Bambino

fot. Slawek Kaminski

Podwójne wydanie winylowe „Pracowni” Vito Bambino jest już dostępne w preorderze na Def Jam Recordings Poland. Premiera 2 LP została zaplanowana na 20 października 2023 r. „Pracownia” jest dostępna w wersji limitowanej w kolorze Marble oraz w wersji standardowej. Płyty zawierają niepublikowane dotąd nigdzie indziej niż na preorderowej wersji CD (z kwietnia 2023 r.) numery: „Chyba wiem” i „Podpalmy to”.

Ogłoszeniu towarzyszy animacja do utworu „Te same błędy, co starzy” według pomysłu Vito Bambino, wykonana przez duet Radek Kleber i Ewa Ginko Kleber.

Winyl zawiera wszystkie numery opublikowane dotąd na standardowej wersji „Pracowni”. To oprócz hitowej „Etny” i „mustanga” także koncertowe strzały w dziesiątkę jak „Cyber PRL” i „Luv tu da max”. Komu choć raz udało się być na letnim koncercie Vito Bambino na pewno przechowuje w pamięci wykonywaną przez cały tłum „pompę”.

2 LP składa się także z sześciu niepublikowanych dotąd na takim nośniku utworów, które w założeniu autora miały być numerami „director’s cut” – nieidealnymi, o funkcji dopowiedzenia dla największych fanów.

Winylowe wydanie „Pracowni” trafia dziś do streamingu w postaci albumu „Pracownia Deluks”. Preorder znajdziecie w sklepie Def Jamu.

Polecane

Share This