Wygląda na to, że jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów na rapowej scenie staje się faktem

To może być piękna końcówka roku.


2022.12.05

opublikował:

Wygląda na to, że jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów na rapowej scenie staje się faktem

fot. Instagram / @dobziludzie

Nowa płyta się szykuje – deklarował pod koniec 2018 roku Kuban. Niestety, niedługo później raper zniknął z radarów i odezwał się tylko raz, publikując kapitalne nagranie w ramach #Hot16Challenge2. Fani przez długie miesiące nie tracili nadziei i wygląda na to, że ich wiara wkrótce zostanie wynagrodzona.

Na stronie dobziludzie.com pojawiło się krótkie wideo, w którym przypomniano wypowiedź Żabsona, mówiącego: – Tak, Kuban żyje, pracuje w telewizji. Po chwili do głosu dochodzi aktor Mirosław Zbrojewicz, który nawiązując do kultowego tekstu, który jako Grucha wypowiadał w filmie „Chłopaki nie płaczą”, mówi: – G***o prawda, Kuban żyje, ale nie pracuje w telewizji. Na końcu pojawia się sam Kuban, podsumowując: – Spokojnie, mamy to.

Na instagramowym profilu @dobziludzie pojawiła się grafika, która prawdopodobnie jest okładką nowej płyty Kubana. Artysta zmienił swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, zastępując je pomarańczową plamą. Podobna grafika pojawiła się także u Kariana. Czy to znaczy, że lada moment dostaniemy singiel? Niewykluczone, że tak właśnie się stanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez dobziludzie. (@dobziludzie)

Tagi


Polecane

Share This