Wygląda na to, że Sokół przygotował się na szybki sold out jubileuszowego koncertu

Dobre wieści dla tych, dla których zabrakło biletów.


2022.08.09

opublikował:

Wygląda na to, że Sokół przygotował się na szybki sold out jubileuszowego koncertu

fot. mat. pras.

Zaledwie trzy godziny wystarczyły, by fani wykupili wszystkie bilety na zaplanowany na 21 października jubileuszowy koncert Sokoła. Trudno było zresztą oczekiwać, że stanie się inaczej – już samo ogłoszenie scenicznego powrotu WWO jest przecież dużym wydarzeniem, w którym fani pragną uczestniczyć.

Sokół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i ogłasza drugą datę – a chronologicznie nawet pierwszą. Dodatkowy koncert odbędzie się 20 października, czyli dzień wcześniej, także w COS Torwar. Skład ten sam, dlatego jeśli nie załapaliście się na 21 października, warto być na Torwarze dzień wcześniej.

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać długi set największych hitów grupy. Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego legendarnego zespołu na żywo.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Oskar83, Pezet, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs – czytamy w oficjalnej zapowiedzi wydarzeń.

Polecane

Share This