Wygraj bilety i płyty Korn

Do zdobycia osiem biletów na środowy koncert Korn. A do tego pięć płyt.


2012.08.10

opublikował:

Wygraj bilety i płyty Korn

15 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego na Rock In Summer zagra Korn – prawdziwa legenda nu-metalu! Występ związany będzie z promocją nowego, dziesiątego albumu grupy – „The Path of Totality”. Jej premiera wywołała istną burzę. Kapela z Bakersfield dokonała artystycznej wędrówki na wcześniej nieeksplorowane terytorium i ta wyprawa z pewnością się opłaciła.

Współpraca z twórcami takimi jak Skrillex, Excision, Downlink, Noisia, Feed Me, 12th Planet czy Flinch zaowocowała rewolucyjnym albumem i niespotykanym dotąd połączeniem hard rocka i dubstepu. Ten niezwykle ryzykowny krok mógłby dziwić, gdyby nie fakt, że dotyczy zespołu Korn, którego debiut, prawie piętnaście lat temu na zawsze zmienił oblicze rocka.

W trakcie swojej działalności zespół niejednokrotnie udowadniał swoją wielkość – wszyscy znamy utwory „Freak On A Leash”, „Did My Time”, „A.D.I.D.A.S.” czy „Y’all Want A Single”. Doskonale znany, i równie świetnie przyjęty, jest powstały wespół z dubstepowcem Skrillexem numer „Get Up!” z 2011 roku, a jego wykonanie przez twórców podczas festiwalu Coachella prawdopodobnie przejdzie do historii imprezy. Kandydatami na następne ważne numery w dorobku Korna są choćby „Narcissistic Cannibal”, „Burn The Obedient”, „Illuminati”, „Kill Mercy Within” czy „Chaos Lives In Everything”.

Szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco:

18:00 – wejście do Parku

18:30 – 19:00 – Chassis

19:15 – 20:00 – Hunter

20:30 Korn

Mamy dla Was osiem pojedynczych wejściówek na ten koncert i pięć egzemplarzy „The Path Of Totality”, ostatniej, ubiegłorocznej płyty Korn. Co należy zrobić, by je zdobyć? Wyobraźcie sobie, że nazwa Korn jest skrótem. Jak byście go rozwinęli? Autorów najciekawszych pomysłów nagrodzimy biletami i krążkami. Wasze pomysły wysyłajcie na adres konkursy@cgm.pl do niedzieli do północy. W mailach podajcie Wasze dane (imię i nazwisko) oraz telefon kontaktowy. Zwycięzców ogłosimy na CGM.pl.

Tagi


Polecane

Share This