Wygraj bilety na MTV EMA Pre-Party!


2013.10.24

opublikował:

Wygraj bilety na MTV EMA Pre-Party!

10 listopada podczas wyjątkowej gali w Amsterdamie zostaną wręczone statuetki MTV Europe Music Awards. Na scenie pojawią się m.in. Miley Cyrus, Katy Perry, Snoop Dogg, Robin Thicke i wiele, wiele innych gwiazd. Transmisję z gali MTV EMA będzie można zobaczyć na antenie MTV Polska.

Zanim jednak wydarzenie na dobre rozkręci się w Amsterdamie, w Polsce, odbędzie się MTV EMA Pre-Party. Warszawę spotkało w tym roku niemałe wyróżnienie – to właśnie tam, konkretnie w Soho Factory, odbędzie się impreza poprzedzająca galę.

Podczas MTV EMA Pre-Party zostanie wręczona nagroda w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca MTV EMA 2013, której zwycięzca zawalczy o miano Najlepszego Europejskiego Artysty. Przypominamy, iż w tym roku o ten tytuł ubiegają się Margaret, Ewelina Lisowska, zespół Bednarek, Donatan oraz Dawid Podsiadło.

Gościem specjalnym gali będzie Dizzee Rascal!

Wciąż możecie oddawać głosy na swoich ulubieńców. Wystarczy, że wejdziecie na www.mtvema.com  i swoimi głosami wesprzecie idoli w walce o statuetki.

Co trzeba zrobić, aby wygrać jedną z 50 podwójnych wejściówek ufundowanych przez MTV? Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa pytania i wysłać odpowiedzi wraz z z namiarami na siebie na adres konkursy@cgm.pl. Listę zwycięzców ogłosimy na początku tygodnia.

 

Pytania konkursowe:

Kto poprowadził galę MTV EMA w 1996 roku?

A) Britney Spears

B) Justin Timberlake

C) Robbie Williams

Która artystka dostała najwięcej nagród MTV EMA w historii?

A) Madonna

B) Lady Gaga

C) Miley Cyrus

A, B czy C? Proste, prawda. Na odpowiedzi czekamy do soboty, do godziny 12.00. Przypominamy – do zgarnięcia jest 50 podwójnych zaproszeń na MTV EMA Pre-Party ufundowanych przez MTV Polska.

MTV EMA Pre-Party:

Kiedy: 30/10/2013

Gdzie: Soho Factory, Mińska 25, 03-808 Warszawa

Polecane

Share This