Wygraj bilety na Yeasayer

Do zdobycia dwie podwójne wejściówki.


2012.12.12

opublikował:

Wygraj bilety na Yeasayer

Już w najbliższy piątek, 14 grudnia, w warszawskim Basenie wystąpi nowojorska formacja Yeasayer. Kapela będzie promowała swój tegoroczny album pt. „Fragrant World”, opisywany jako połączenie twórczości Davida Bowiego z Aaliyah.

Z tej okazji mamy do rozdania dwa podwójne bilety na tę imprezę. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: skąd się wzięła nazwa Yeasayer? Czym się zespół kierował, gdy ją wybierał?

Odpowiedzi nadsyłajcie do czwartku do południa na adres konkursy@cgm.pl. W mailu podajcie też imię i nazwisko, którym się wylegitymujecie w kasach klubu (będziecie wpisani na listę).


Tagi


Wygraj bilety na Yeasayer

Już w najbliższą sobotę, 15 września, w warszawskim klubie Palladium wystąpi grupa Yeasayer. Będzie to pierwszy koncert europejskiej trasy promującej album „Fragrant World”.

Do rozdania mamy dwa podwójne bilety. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie, ile razy Yeasayer występowali dotychczas w Polsce. W treści maila, poza odpowiedzią, należy podać imię i nazwisko osoby, do której ma trafić podwójna wejściówka.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku do północy pod adresem konkursy@cgm.pl. Rozwiązanie konkursu w piątek w południe na CGM.pl.

 

Yeasayer to jeden z najważniejszych zespołów młodej sceny psychodeliczno-popowej. Powstali w Nowym Jorku w połowie minionej dekady. Ich pierwszy album, „All Hour Cymbals” ukazał się w 2007 roku, budząc ogromne zainteresowanie prasy i sfery blogowej. Jak miało okazać się po dwóch lat, było to zaledwie preludium do szaleństwa, jakie ogarnęło sieć po premierze „Odd Blood”. Single „Madder Red”, „Ambling Alp” i „O.N.E”  wyniosły zespół do miana następców Animal Collective, którzy w tym samym czasie zawiesili działalność. W ciągu kilku lat działalności Yeasayer współpracowali z Bat For Lashes i Florence & The Machine. Przebojowość jaka przesyca ich eksperymentalne kompozycje, zawsze buduje w nas optymistyczne przekonanie, że pop, powoli, ale skutecznie się zmienia. Mieszkają i tworzą na Brooklynie, w otoczeniu polskiej emigracji, co lubią podkreślać w wywiadach z polskimi dziennikarzami.


Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This