Wyjątkowy koncert na dachu WESTFIELD Mokotów – zaśpiewa Jessie Ware

Artystka pojawi się w Warszawie już w tym tygodniu.


2022.09.26

opublikował:

Wyjątkowy koncert na dachu WESTFIELD Mokotów – zaśpiewa Jessie Ware

fot. mat. pras.

Jedno z najważniejszych wydarzeń od czasu otwarcia Galerii Mokotów, jakim bez wątpienia jest jej rebranding i dołączenie do międzynarodowego grona centrów handlowych Westfield, wymaga odpowiedniej oprawy i wyjątkowej celebracji. Z tej okazji już w czwartek 29 września dach naszego centrum handlowego zmieni się w salę koncertową, w której zaśpiewa doskonale znana na całym świecie brytyjska wokalistka – Jessie Ware. Początek koncertu tej cenionej przez krytyków gwiazdy zaplanowano na godzinę 20:00

Jessie Ware to jedna z najbardziej wpływowych brytyjskich artystek. Na koncie ma sześć nominacji do nagród BRIT, nominację do Mercury Prize a jej cztery albumy, wielokrotnie gościły w pierwszej dziesiątce tych najpopularniejszych. Na jej albumach znalazły się takie hity jak „Save a Kiss”, „Spotlight” czy „Remember Where You Are” Najnowszy utwór Jessie – „Free Yourself”, który na pewno wykona podczas występu Westfield Mokotów, jest zapowiedzią kampanii promującej nowy album z dużą ilością świetnej muzyki.

Ze względu na bezpieczeństwo, wyjątkowość samego wydarzenia i miejsca, w którym jest organizowane liczba osób, która może wejść na koncert jest limitowana. Bilet w cenie 50 zł wymienisz na opaskę oraz na Kartę Podarunkową o takim samym nominale, do wykorzystania na zakupy w centrum. Opaskę uprawniającą do wejścia na koncert wymienisz w dniu wydarzenia 29 września w godzinach 10:00-19:00 w punkcie obok Recepcji centrum. Dziękujemy wszystkim za zakup biletów!

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w czwartkowy wieczór, 29 września, na dachu WESTFIELD Mokotów przygotowana zostanie specjalna transmisja online. Streaming będzie dostępny wyłącznie dla członków WESTFIELD Club (dotychczasowy Program Lojalnościowy Galerii Mokotów) – sprawdź jak dołączyć TUTAJ

Wszelkie informacje dotyczące artystki, koncertu czy kolejnych atrakcji przygotowanych z okazji zmiany Galerii Mokotów w Westfield Mokotów będą publikowane na bieżąco na naszej stronie internetowej i na kanałach naszego centrum handlowego na Facebooku i na Instagramie.

Polecane

Share This