Wywiad-rzeka z Quebonafide wreszcie z datą premiery

- Wydanie „Egzotyki” na papierze okazało się być dla nas dużym wyzwaniem - komentuje QueQuality.


2019.02.18

opublikował:

Wywiad-rzeka z Quebonafide wreszcie z datą premiery

fot. mat. pras.

Od momentu rozpoczęcia przedsprzedaży „Egzotyki”, wywiadu-rzeki przeprowadzonego przez Kubę Stemplowskiego z Quebonafide, minęło już ponad osiem miesięcy, tymczasem pozycja wciąż się nie ukazała. Na szczęście wyczekiwanie fanów dobiega końca – zapowiadana pierwotnie na jesień ubiegłego roku pozycja ma nową, tym razem podobno pewną datę premiery.

Dobre wieści! Po wielu miesiącach intensywnych prac nad finalizacją książki, z czystym sumieniem możemy uznać „Egzotykę” za doszlifowaną w pełni. Oficjalna premiera odbędzie się 26.04.2019 i do tego czasu zostaną dostarczone zamówienia preoderowe – czytamy na profilu QueQuality.

Wszystkim osobom, które złożyły zamówienia do dnia 16.02.2019 zapewniamy specjalny egzemplarz, ręcznie podpisany przez Quebonafide. Mamy nadzieję, że ten mały gest w jakimś stopniu zrekompensuje tak długi czas oczekiwania. Wydanie „Egzotyki” na papierze okazało się być dla nas dużym wyzwaniem. Nie byliśmy świadomi ogromu pracy, jaki czeka na nas w ostatniej fazie projektu. Wspólnie zdecydowaliśmy, że nie chcemy pozwolić na publikację materiału, który nie będzie zadowalał nas, wydawców i autorów, oraz, przede wszystkim, Was, czytelników – informuje wytwórnia.

Polecane

Share This