X Factor – do zobaczenia na żywo

Są bilety na odcinki live


2012.03.31

opublikował:

X Factor – do zobaczenia na żywo

„X Factor” druga edycja – programu, który budzi ogromne emocje, od 3 marca w każdą sobotę o godzinie 20.00 niezmiennie na antenie TVN. Jury w nowym składzie: Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki wysłucha tysięcy wykonań, piosenek, solówek, duetów, chórków, by wyłuskać następcę Gienka Loski.

Nową jurorką „X Factor” jest Tatiana Okupnik. Utalentowana wokalistka, która energią i charyzmą mogłaby obdzielić kilka osób. Zasiądzie między panami, Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem.

Wokalistka swoją karierę zaczęła w „Próbie talentu” u Elżbiety Antkowiak, gdzie zauważył ją Paweł Rurak-Sokal. Tak narodziło się „Blue Cafe”, z którym Tatiana związana była od 1998 do 2005 roku. Razem wypromowali takie hity jak „You May Be In Love” czy „Do Nieba Do Piekła”. Potem Okupnik postawiła na solową karierę. Nagrała dwie płyty: „On My Own” i najnowszą, wydaną w 2011 roku, „Spider Web”.

Teraz nadszedł czas na „X Factor”. Debiut jurorski ma już za sobą: „Po pierwszym dniu castingów jest bardzo ciekawie. Towarzyszyły mi skrajne emocje: od uniesień, do irytacji. Poziom uczestników jest bardzo różny. Wczoraj dwie osoby zrobiły na mnie duże wrażenie. Ale pojawiło się też paru kosmitów – mówi Okupnik. – Jeśli chodzi o Kubę i Czesława, to panowie są bardzo opiekuńczy i mnie, jako żółtodzioba, traktują dobrze i z wyrozumiałością” – dodaje nowa jurorka. Reszta bez zmian. Uczestnikom otuchy dodawać będzie gospodarz programu Jarosław Kuźniar.

Udział w programie może wziąć każdy, kto ukończył szesnaście lat. Konkurs ma kilka etapów: precasting (z udziałem producentów i reżysera), casting (z udziałem jurorów), „dom jurorów” czyli wybór półfinalistów, półfinałowe i finałowe live show czyli koncerty. Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują o zwycięzcy programu. A ten zgarnie sto tysięcy złotych, nagra własną płytę i zyska popularność.

Bilety na odcinki live można kupić na ebilet.pl!

 

Polecane

Share This