Young Igi: „Boję się, że przesadzam z alkoholem, bo nie czuję gdy nie piję”

"Znów mówią, że skończę na dnie".


2024.05.15

opublikował:

Young Igi: „Boję się, że przesadzam z alkoholem, bo nie czuję gdy nie piję”

fot. mat. pras.

O północy na platformach streamingowych pojawił się nowy singiel Young Igiego. „S. D. A.” to numer z mocnym tekstem, w którym raper porusza temat używek. „Boję się, że przesadzam z alkoholem, bo nie czuję gdy nie piję” – słyszymy na początku. Po chwili Igi dodaje: „Znów mówią, że skończę na dnie / Nie boję się, znałem gorsze sytuacje”.

Kawałek „S. D. A.” trafi na szykowany na 24 maja album „Ekskluzywny głód”. Wydawnictwo ukaże się nakładem Def Jamu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bonus RPK nagrywa z Białasem, jego syn – z White’em 2115

– “Ekskluzywny głód” to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Produkcyjny wpi***dol, nawijkowo coś świeżego – moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej, bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie. Dziękuję – komentuje Igi.

„Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje ‚Ekskluzywny głód’, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap” – zapowiada wydawca.

Tagi


Polecane

Share This