Young Igi i Oki pokazują, czym jest pleasure

"Notatki z marginesu" Igiego jeszcze w tym roku.


2022.09.27

opublikował:

Young Igi i Oki pokazują, czym jest pleasure

fot. @_pojman

Po świetnie przyjętym pierwszym singlu „Małe krople” Young Igi serwuje nam drugi singiel z nadchodzącego albumu „Notatki z marginesu”. „Pleasure” to utwór z Okim, który według relacji artystów powstał około dwa lata temu, podczas pierwszej wspólnej studyjnej sesji projektu OIO. Do singla powstał teledysk w reżyserii yungssebv, odpowiedzialnego m.in za większość klipów przy ostatnim albumie Otsochodzi „Tarcho terror”.

Album „Notatki z marginesu” to już piąte solowe wydawnictwo Igiego, które ukaże się już 18 listopada nakładem Def Jam Recordings Poland. Krążek można już zamówić w przedsprzedaży.

„Notatki z marginesu” to już piąte solowe wydawnictwo Young Igiego, który wraca solo po ponad 3 latach przerwy. Album jest świeżym i dojrzałym spojrzeniem na twórczość artysty po świetnie przyjętych projektach „OIO” oraz „amfisbena”.

Kilka dni temu na naszym kanale pojawiła się Flintesencja z udziałem Waldka Kasty. Wrocławski weteran rozmawia z Marcinem Flintem o swoim powrocie i szykowanej na ten rok płycie.

Polecane

Share This