Young Igi odpala nowy singiel i rusza z preorderem albumu

Wydawnictwo ukaże się w barwach Def Jamu.


2024.03.26

opublikował:

Young Igi odpala nowy singiel i rusza z preorderem albumu

fot. mat. pras.

Przełomowe projekty lubią ciszę. Wie o tym Young Igi, który po wydaniu “Zapisków z Marginesu” skupił wszystkie siły na płycie, która w 100% urzeczywistni jego wizję rapu. Reprezentant składu OIO połączył siły z teamem producenckim Sergiusz & 2K, a pierwszym efektem tej niecodziennej współpracy jest singlowe “15 minut”.

Na tle spektakularnej zimowej scenerii – w zrealizowanym przez Xawito klipie do “15 minut” – Young Igi nie tylko dzieli się ze słuchaczami obecną chwilą, ale snuje również pełne optymizmu wizje najbliższej przyszłości. W tym kontekście pierwsza zapowiedź albumu “Ekskluzywny głód” dobrze wprowadza w klimat płyty, którą artysta zaanonsował jako swoje opus magnum.

“Ekskluzywny głód” to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Produkcyjny wpi***dol, nawijkowo coś świeżego – moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej, bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie. Dziękuję – komentuje Young Igi.

Wraz z premierą singla “15 minut” wystartował także preorder nowej płyty: ekskluzywnyglod.pl. Premiera zaplanowana jest na 24 maja.

Wydawcą krążka jest Def Jam Recordings Poland.

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami Trappist nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Tagi


Polecane

Share This