Young Igi: „Złamane serce, pokrzyżowane plany, mam tego dość”

Igi zaprasza na partię szachów.


2024.04.22

opublikował:

Young Igi: „Złamane serce, pokrzyżowane plany, mam tego dość”

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się klip do nowego singla Young Igiego. „Chess Club” to kolejna zapowiedź albumu “Ekskluzywny głód”. „Czuję się sam w tym, wciąż gramy w szachy, mam dobrą partię i nic poza tym” – przyznaje w tekście artysta.

Nowy krążek reprezentanta Def Jamu trafi na rynek 24 maja, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży. – “Ekskluzywny głód” to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Produkcyjny wpi***dol, nawijkowo coś świeżego – moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej, bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie. Dziękuję – komentuje Igi.

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami „Trappist” nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

Tagi


Polecane

Share This