Young Leosia dziękuje WdoWie i zwraca się do hejterów: „Możecie dalej grozić mi śmiercią”


2022.12.01

opublikował:

Young Leosia dziękuje WdoWie i zwraca się do hejterów: „Możecie dalej grozić mi śmiercią”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

WdoWa na swoim Facebooku postanowiła wesprzeć młodszą koleżankę po fachu, która po premierze swojego nowego singla narażona została na krytykę, także kolegów z branży.

Z jakiegoś powodu szanowni branżowi koledzy nie mieli wcześniej odwagi krytykować Young Leosia, bo nie daj Boże rozpęta to beef na kanale z wielomilionowymi subskrypcjami i popsuje relacje z Żabsonem. Więc było cacy, słodko i trzymamy kciuki. Teraz gdy dziewczyna poszła na swoje i tylko raz nie pyknęło jak rok temu, od razu startujecie i czujecie sie nagle znowu mężczyznami? bo bez większych konsekwencji możecie wbijać szpilki, niby jeszcze na żarty albo owijając to w niby merytoryczne podsumowania, ale prawda jest taka, że rok temu mieliście jajka między udami 🙂

Tak, to jest Polska. Za dziewczynami stoi się na marszu kobiet, jak jest ich dużo i robią hałas. Jak jest głośno i dobrze to wygląda to opłaca się Wam podwinąć ego pod dupę. Jak dziewczyny wracają do domu to wychodzi z Was zazdrosny frustrat bez wsparcia 🙂 który czekał na pierwszą okazję…. ale niby merytorycznie lub dowcipnie.

S. Nie interesuje mnie jaka muzykę robi Young Leosia i komu się to podoba a komu nie. Sami wybieracie czego słuchacie lub słuchają Wasze dzieci. To nie jest wpis w obronie twórczości, mój gust to mój gust.

to jest wpis solidarnościowy

a Wy jesteście tchórzami – napisała WdoWa.

Do tych słów odniosła się Leosia:

WdoWA, dziękuję za wsparcie, legendo. A co do reszty – możecie dalej grozić mi śmiercią. Na Wasze nieszczęście jest to dla mnie kolejna motywacja do działania i wydawania muzyki. Być może nie urodziłam się wilkiem, który dużo warczy, tylko dość wrażliwą osobą i na pewno nie dam w sobie tego zabić przez negatywne komentarze w kierunku mojej osoby. Przesyłam dużo miłości i życzę każdemu z osobna wspaniałego dnia – napisała piosenkarką.

Polecane

Share This