Young Leosia opowiedziała o swojej wpadce na koncercie we Wrocławiu. „Byłam zabezpieczona”

Raperka zdradziła, co najbardziej zestresowało ją w niespodziewanej sytuacji.


2024.05.28

opublikował:

Young Leosia opowiedziała o swojej wpadce na koncercie we Wrocławiu. „Byłam zabezpieczona”

fot. P. Tarasewicz

Czwartkowy koncert Young Leosi na pewno zostanie w pamięci wielu na długo. W trakcie juwenaliowego występu we Wrocławiu podczas tańca raperce odpiął się guzik bluzki, eksponując to, co miała pod nią. Artystka zareagowała na scenie uśmiechem, po czym naciągnęła bluzkę, zasłaniając się.

Na wczorajszym koncercie otworzyło się więcej niż niejedno serce. Sezon letni rozpoczęty, kochani, haha – komentowała w piątek na Instagramie artystka.

Nieco więcej na temat wpadki Leosia powiedziała podczas streama Medusy. Raperka zdradziła, co najbardziej zestresowało ją w tej sytuacji i podkreśliła, że była zabezpieczona na takie sytuacje.

Bardziej mnie zestresowało, że nagle przerywamy cały układ. Chłopaki nie wiedzieli, co mają zrobić. Zaczęli mnie zakrywać, ja się zaczęłam chować, bo musiałam się tam zapiąć. I potem nie wiedziałam, w który moment tego układu mam z powrotem wejść – powiedziała artystka, dodając: – Poza tym miałam naklejki, więc byłam zabezpieczona. Nie można powiedzieć, że to były gołe piersi.

SPRAWDŹ TAKŻE: Young Leosi na scenie odpiął się guzik bluzki, odsłaniając to, co miało być ukryte

Polecane

Share This