Young Multi dostał maile z pogróżkami

Artysta wyjaśnia swoją reakcję na wydarzenia, do których doszło w Pyskowicach.


2022.07.24

opublikował:

Young Multi dostał maile z pogróżkami

fot. P. Tarasewicz

W trakcie piątkowego koncertu Young Multiego doszło do nieprzyjemnego incydentu, który opisywaliśmy już na naszych łamach. Na scenę wtargnęła spora grupa fanów, ochrona tymczasem zachowywała się biernie.

Ej dobra, czekajcie, bo was jest tu za dużo. A ochrona będzie tak stała i się przyglądała, jak k***a ludzie się wpi***lają, czy co? Będziecie stali? Bo ja nie wiem. Ja mam ich k***a wyganiać czy wy? Ja ich nie chcę wyganiać, bo to są moi fani, ale zrozumcie, że k***a ktoś mógłby wbiec z nożem i mnie za***ać na przykład. Wiesz, o co chodzi stary? Musisz stary reagować. Nie może tak być – mówił ze sceny raper.

Trudno dziwić się jego reakcji, tym bardziej w związku z tym, co artysta przekazał później. Okazuje się, że przed występem raper dostał maile z pogróżkami.

Słuchajcie, ja wam powiem, czemu tak zareagowałem. Dzisiaj przed tym, jak tutaj przyjechałem — często nie mówię o takich rzeczach — dostałem dwa maile anonimowe, że jak tu przyjadę, to nie wyjadę stąd w kawałku. Serio, dostałem dwa takie maile. Staram się podchodzić do takich rzeczy, żeby sobie bani nie haratać, ale trzeba brać takie rzeczy na poważnie. Proszę, nie wbiegajcie teraz – poinformował Multi.

Polecane

Share This