YouTube cenzuruje Gurala przez patostreamera?


2019.03.17

opublikował:

YouTube cenzuruje Gurala przez patostreamera?

foto: P. Tarasewicz

Jak informuje Matheo na swoim facebooku, algorytm youtuba, myli DonGuralesko z patostreamerem Guralem. Sytuacja jest o tyle niekorzystna dla rapera i producenta, że ich nowe kawałki mimo bardzo dobrych wyników w pierwszych dobach od premiery, nie pojawiły się w rankingu najpopularniejszych filmów na YouTube.

„Dzisiaj nastąpiło pewne odkrycie. Okazuje się że jeśli chcecie opublikować coś, co w nazwie, bądź tagu będzie miało Gural, to Youtube automatycznie wam obetnie zasięgi, a o karcie na czasie możecie zapomnieć. Zapewne powodem tego jest pewien patostreamer, tylko dlaczego na maila z zapytaniem, co jest pięć przyszła odp, że nie mają na to wpływu ale jak w spitfire zmieniliśmy nazwę, to od razu wylecieliśmy z listy. Dlatego zamiast Donguralesko będzie od dziś DGE. Piszę o tym ,bo trochę zasmucił mnie ten fakt, nawet nie z uwagi, że zdaliśmy sobie sprawę z tego, dopiero przy czwartym singlu z mixtapu. Okazuje się, że w każdym momencie yt może ocenzurować was, niekoniecznie mając do tego powód, a to jest trochę alarmujące, chyba że się mylę i padliśmy ofiarą źle działającego algorytmu… co w sumie też jest beznadziejne”.

Dwa dni temu do sieci trafił kolejny klip promujący mixtape MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL.

DGE i Matheo wracają po przeszło dekadzie z kolejną odsłoną legendarnej serii wspólnych mixtape’ów, które są w zasadzie pełnoprawnymi, autorskimi albumami. Szalony flow, bezkompromisowe teksty, bujające bity oraz plejada gości sprawią, że będzie to obowiązkowa pozycja na półce każdego miłośnika rapu! W wersji preorderowej fani mogą liczyć na dodatkowy krążek – niespodziankę od Mateo Puccini i Dziadzia Giovanni.

Polecane

Share This