Z Hollywood do Miami. Dziewczyna Pop z wyjątkowym klipem do tytułowej piosenki

Daria Zawiałow z nowym teledyskiem, ze swojego platynowego albumu


2024.05.14

opublikował:

Z Hollywood do Miami. Dziewczyna Pop z wyjątkowym klipem do tytułowej piosenki

Po sukcesie czterech singli z „Dziewczyny Pop” – czwartego studyjnego albumu artystki, który w niecałe cztery miesiące od premiery pokrył się platyną, pora na Dziewczynę Pop w zupełnie nowej odsłonie. Dziś światło dzienne ujrzał klip do piosenki otwierającej album, nakręcony w Miami.

Oddaję w Wasze ręce obrazek do tytułowej piosenki. To jeden z najbardziej osobistych dla mnie utworów, oparty wyłącznie na osobistych wydarzeniach z życia Darki. Opowieść o czasach liceum, o trudnościach związanych z dorastaniem. O losach nastolatki, która w wieku 15 lat opuściła rodzinny dom w pogoni za marzeniami. I o 10 latach walki o te marzenia, które ruszyły z kopyta dopiero wraz z premierą albumu „A Kysz”. Warto było czekać – mówi Daria.

 

Reżyserem jest Nikodem Marek, odpowiedzialny za wcześniejsze klipy do singli z albumu. I choć nietrudno o wspólny mianownik dla wszystkich produkcji, to ta odsłona „Dziewczyny Pop” wydaje się najbardziej intymną i osobistą spośród nich. Nie bez powodu to właśnie ten „rozdział” został dopisany we współpracy z marką, która jest bliska jej stylowi życia i która – tak jak ona – realizuje coraz odważniejsze marzenia i cele.

 

Od początku mojej kariery staram się bardzo rozsądnie i selektywnie dobierać współprace – szczególnie te długofalowe i ambasadorskie. Zależy mi na tym, aby były to współprace z markami, które towarzyszą mi na co dzień, a ich wartości i kierunek, w którym podążają, był podobny do mojego. Obserwując poczynania OSHEE, chociażby ich działania z Igą, którą bardzo cenię i której kibicuję, wiedziałam, że to co nas łączy to ekscytacja rzeczami nowatorskimi, wizjonerskimi i stawianiem sobie coraz to wyższych poprzeczek – przyznaje artystka.

Za kreację i realizację materiałów reklamowych odpowiedzialny jest Lemon, a za planowanie i zakup mediów agencja mediowa Mediahub.

Polecane

Share This