Żabson o propozycji nagrania kawałka z Ekipą i o niedoszłej roli filmowej


2021.06.24

opublikował:

Żabson o propozycji nagrania kawałka z Ekipą i o niedoszłej roli filmowej

fot. P. Tarasewicz

W tym tygodniu do sklepów trafia wyczekiwana przez fanów płyta „Sezon 3” Ekipy. Wśród zaproszonych na nią gości znaleźli się Jacuś, Roksana Węgiel, B.R.O oraz reprezentujący chillwagon Qry. Okazuje się, że zaproszenie dostał także inny członek ekipy Borixona – Żabson. Raper przyznał w trakcie ostatniego Q&A, że Ekipa poprosiła go o dogranie się na płytę, ale nie zdradził, dlaczego finalnie go na niej nie usłyszymy.

Raper wspomniał także o innym projekcie, tym razem już nie muzycznym, który finalnie trafił na rynek bez jego udziału. Zapytany, czy chciałby wystąpić kiedyś w filmie lub czy dostał kiedykolwiek taką propozycję, artysta przyznał, że oferowano mu rolę, ale nie przebrnął castingu. Co najważniejsze – z perspektywy czasu Żabson absolutnie tego nie żałuje.

Bardzo bym chciał, ale w czymś fajnym. Dostałem kiedyś propozycję. Byłem na castingu, ale finalnie nie zostałem wybrany. Patrząc na to, jaki był efekt końcowy tej produkcji, chyba miałem szczęście, że w niej nie zagrałem, bo cringe’ówa max – napisał Żabson.

Polecane

Share This