Żabson: „Ostatnio mi ciężko. Nietrudno zauważyć, że ludzie się ode mnie odwrócili

Raper uważa, że stał się "wrogiem publicznym nr 1".


2023.03.24

opublikował:

Żabson: „Ostatnio mi ciężko. Nietrudno zauważyć, że ludzie się ode mnie odwrócili

fot. mat. pras.

31 marca na rynku pojawi się nowy album Żabsona zatytułowany „Ostatni ziomal”. O północy premierę miał kolejny zapowiadający go singiel – „Tato”. – To najważniejszy numer z płyty, jeśli nie najważniejszy w mojej karierze – deklaruje raper.

Na kilka godzin przed premierą kawałka artysta opublikował na Instagramie kilka zdjęć z rodzinnego archiwum, podkreślając, jak ważną rolę w jego życiu odegrał jego tata. Artysta odniósł się także do tego, jak jest ostatnio odbierany publicznie choćby przez wpadkę z nazwaniem Mii Khalify swoją „sidehoe”.

Muzyka zawsze była dla mnie sposobem na radzenie sobie z emocjami i na wyrażanie ich. Długo we mnie kłębiły się te emocje związane ze śmiercią mojego Taty i nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić, ale ten numer – mimo trudności, jakie miałem podczas nagrywania – przywołał we mnie wiele dobrych wspomnień związanych z Nim. Myślę że Tata gdzieś tam na mnie spogląda i jest dumny.

Ja jestem dumny z tego, że miałem takiego Tatę i jestem mu wdzięczny za całą wiedzę i miłość, które mi przekazał i za to, że rozwijał we mnie ciekawość świata i zawsze motywował do poszerzania swojej wiedzy o świecie.

Ostatnio mi ciężko, nietrudno zauważyć że ludzie się ode mnie odwrócili i jestem jakimś wrogiem publicznym nr 1. Utwory takie jak ten przypominają mi, co naprawdę ma znaczenie i po co to robię. Kocham Cię Tato, Spoczywaj w Pokoju – napisał raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

Tagi


Polecane

Share This