Żabson w nietypowy sposób uczcił otrzymanie złotej płyty

Raper dotrzymał danego przed rokiem słowa.


2019.02.22

opublikował:

Żabson w nietypowy sposób uczcił otrzymanie złotej płyty

fot. P. Tarasewicz

Niemal dokładnie rok po premierze albumu „To ziomal” Żabson cieszy się pierwszą złotą płytą w karierze. Artysta uczcił sukces w nietypowy sposób – goląc sobie głowę na łyso. Na kanale artysty pojawiło się trwające ponad 40 minut wideo dokumentujące wizytę artysty w barber shopie.

Przy okazji premiery pierwszego legalnego wydawnictwa w karierze raper obiecał, że jeśli „To ziomal” doczeka się złota, to on wtedy zgoli włosy. Fani stanęli na wysokości zadania, sam raper również wywiązał się z deklaracji.

Są takie albumy, które wymykają się wszelkim schematom, szufladkom i ocenianie ich to zadanie może nie niemożliwe, ale cholernie niewdzięczne. Pierwszy regularny album w karierze Żabsona to właśnie takie wydawnictwo.

Są takie albumy, które wymykają się wszelkim schematom, szufladkom i ocenianie ich to zadanie może nie niemożliwe, ale cholernie niewdzięczne. „Pierwszy regularny album w karierze Żabsona to właśnie takie wydawnictwo” – pisał na naszych łamach o krążku „To ziomal” Andrzej Cała, dodając: „Żabson to jeden z tych, którzy umieją nawet swoje artystyczne słabości przekuć w coś intrygującego”.

Tagi


Polecane

Share This