Zagadka śmierci Tupaca? „Policja na pewno wie, co się stało”


2014.07.07

opublikował:

Zagadka śmierci Tupaca? „Policja na pewno wie, co się stało”

Blisko dwie dekady od śmierci Tupaca, wydarzenia, które doprowadziły do śmierci rapera wciąż są owiane tajemnicą. Szereg hipotez wysnutych przez lata opiera się głównie na domysłach. Być może już w przyszłym tygodniu poznamy nowe fakty dotyczące wydarzeń z września 1996 roku. Począwszy a od niedzieli amerykańska stacja National Geographic wyemituje trzyczęściowy dokument zatytułowany „Lata 90.: ostatnia wspaniała dekada?”, w którym znajdzie się segment poświęcony zagadce strzelaniny, w wyniku której Tupac został ranny, a w konsekwencji zmarł. Zagadkę śmierci rapera spróbują rozwikłać Arsenio Hall – amerykański aktor i komik, przez lata prowadził własny show w TV, znamy go też z filmu „Książę w Nowym Jorku, Gobi Rahimi – reżyser klipu Tupaca „2 Amerikaz Most Wanted” oraz raper E.D.I. Mean – członek formacji Outlawz.

Organy ścigania w całym kraju nie były wielkimi fanami Tupaca. Jestem absolutnie pewien, że wiedzą, co się stało. To jest Ameryka. Znaleźliśmy Bin Ladena! – mówi E.D.I. Mean.

Poniżej znajdziecie zwiastun dokumentu. Całość będzie można zobaczyć na amerykańskim National Geographic, ale pewnie już wkrótce materiał pojawi się także w sieci.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This