Zaginiony klip Eisa wreszcie w sieci. Wydawca szykuje niespodzianki na 20-lecie

Pojawił się też krótki making of.


2019.03.19

opublikował:

Zaginiony klip Eisa wreszcie w sieci. Wydawca szykuje niespodzianki na 20-lecie

fot. mat. pras.

Choć dziś podstawową platformą służącą do oglądania teledysków jest YouTube, pamiętamy jeszcze czasy, kiedy wyczekiwaliśmy na ulubione klipy przed telewizorami. Jednym z obrazków, które pamiętamy z anten stacji muzycznych, jest wideo do “Najlepszych dni” Eisa. Od teraz wreszcie możemy zobaczyć go oficjalnie na kanale wytwórni T1-Teraz.

Wreszcie udało mi się znaleźć zagubiony teledysk Eisa “Najlepsze dni”. Kiedy MTV i Viva zniszczyły swoje archiwa już myślałem, że sprawa jest przesrana, a w sieci będą tylko beznadziejne wersje nagrane kiedyś z telewizji. Na szczęście w milionie blokersowych bet u Sylwestra Latkowskiego odnalazłem tę jedną – napisał na Instagramie założyciel wytwórni Arkadiusz Deliś.

Oprócz klipu na kanale wytwórni pojawił się też krótki making of.

“Gdzie jest Eis?”, jedyny album Eisa, od lat jest jednym z najdroższych polskich krążków rapowych w drugim obiegu. Temat reedycji wraca od lat i teraz wydawca nie wyklucza, że wreszcie się jej doczekamy. Na pytanie, czy jest szansa na wznowienie klasycznego albumu, szef T1 odpowiada: – Możliwe jest wszystko. Za rok 20-lecie T1. Szykujemy różne niespodzianki…

Tagi


Polecane