Zagraj w klipie Pokahontaz


2014.02.28

opublikował:

Zagraj w klipie Pokahontaz

Zdjęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, 2 marca, w Chorzowie. Jeśli dysponujesz czasem, mieszkasz na Górnym Śląsku i chciałbyś przeżyć wyjątkową przygodę ze swoimi ulubionymi artystami, sprawdź szczegóły.

Nie będzie żadnych rozbieranych scen, pocałunków czy ekstremalnych sportów. Nie wymagamy specjalnych zdolności aktorskich czy recytatorskich. To będzie nieme, ale zacne kino – czytamy w ogłoszeniu na MaxFlo.pl. Aby zagrać w najnowszym klipie weteranów polskiej sceny hip-hopowej, wystarczy do najbliższego piątku:

– poprawnie odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Rahim i Fokus zagrali pierwszy wspólny koncert pod szyldem Pokahontaz?

– w kilku słowach uzasadnić, dlaczego to akurat Ty powinieneś otrzymać zaproszenie.

{reklama-hh}

Odpowiedzi – wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu – należy wysłać mailem na adres: piotr.startek@gmail.com z kopią na: konkurs@maxflo.pl, w tytule maila wpisując: „Klip Pokahontaz”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 lutego. Organizatorzy zastrzegają sobie kontakt wyłącznie z określoną grupą zainteresowanych – zaproszenia przewidziane są dla kilkunastu osób.

Polecane

Share This