Zakończyła się 1. edycja festiwalu Jaya-Z – video

Za nami pierwsza edycja Made In America Festival. Zobacz pełne występy m.in. Janelle Monae, D'Angelo i reprezentantów wytwórni GOOD Music.


2012.09.04

opublikował:

Zakończyła się 1. edycja festiwalu Jaya-Z – video

W niedzielę w Filadelfii zakończył się dwudniowy festiwal Made In America, którego organizatorem był Jay-Z. Bez wątpienia największe emocje wzbudził koncert Run DMC, legendarnej hip-hopowej grupy, której żyjący członkowie – Run i DMC (DJ Jam Master Jay został zastrzelony w 2002 roku) – pojawili się wspólnie na scenie po raz pierwszy od ponad dekady. Podczas 40-minutowego setu duet wykonał największe hity w swoim dorobku: „It`s Tricky”, „My Adidas” i „Walk This Way”, przełomowy crossover rapu z rockiem. Obok raperów pojawili się synowie Jam Master Jaya, T.J. i Jam Master J`Son, którzy zagrali „kilka bitów”.

Sporą niespodzianką był 30-minutowy występ przedstawicieli wytwórni GOOD Music, których wywołał na scenę Jay-Z podczas swojego koncertu. Kanye West, Pusha T i Big Sean wykonali m.in. utwory „Can`t Tell Me Nothing”, „New God Flow” i „Cold”, Big Sean zaprezentował „Dance (A$$)”, 2 Chainz – „Mercy”, a Common zachwycił publiczność klasycznym „The Light”. – Myślę, że mamy czas na jeszcze jeden kawałek – powiedział Jay i Kanye powrócił na fragment „Niggas In Paris”, podczas gdy na niebie pojawiły się fajerwerki.

Warte odnotowania są również występy D`Angelo (by zjawić się na Made In America, musiał przerwać trasę z Mary J Blige), Janelle Monae i Jaya Electroniki. Do tego zachęcamy do zapoznania się z wykonaniem „99 Problems” przez Jaya-Z i Pearl Jam.


Polecane

Share This