Założyciel Lekter Records resellerem sprzedającym rzadkie wydania płyt swoich byłych podopiecznych?

"Wstyd" - komentuje Barto'cut12


2020.04.13

opublikował:

Założyciel Lekter Records resellerem sprzedającym rzadkie wydania płyt swoich byłych podopiecznych?

fot. mat. pras.

Latem Skip opublikował na swoim facebookowym profilu post, w którym prosił fanów, by nie kupowali jego płyty w sklepie byłej wytwórni Lekter Records. – Ciągle dostaję wiadomości, że płyty nie dochodzą, pomimo wpłacenia środków. Ludzie czekają tygodniami/miesiącami, aż w końcu przestają się do nich dobijać – pisał artysta. Poprosiliśmy wówczas przedstawiciela Lekter Records o komentarz, ale do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Teraz kontrowersje wokół nieistniejącego już labelu wracają za sprawą aukcji internetowych, na które natknął się Barto’cut12, kolejny artysta mający za sobą współpracę z Lekterem.

Ja oddaję swoją „Rookie” na cele charytatywne, tymczasem „założyciel” „wytwórni” Kekter Records zamienia się w resellera i sprzedaje „Rookie” nr 1 jak i inne płyty z Lekter np. od Kozy, Szopeena. Co za abstrakcja – nie dość ze typ nie wysyłał kupionych płyt, oburzył w c**j ludzi całą sytuacją z wysyłkami itd., to jeszcze od****rdala taki szajs. Wstyd – komentuje.

Barto’cut musiał się zdziwić, widząc pierwszy egzemplarz „Rookie” za 250 PLN. Użytkownik KonyX sprzedaje także inne wydawnictwa Lektera – „EX EP” Szopeena i winylową edycję epki „7” Otsochodzi. Poniżej wklejamy post Barto’cuta ze screenami z aukcji. Poprosiliśmy sprzedawcę o komentarz. Jak tylko go otrzymamy, poinformujemy Was o tym.

Polecane

Share This