Zamiast czcić legendy, dołącz do nich. Lil Nas X w singlu promującym „League of Legends”

W klipie znalazło się sporo niespodzianek dla fanów gry.


2022.09.24

opublikował:

Zamiast czcić legendy, dołącz do nich. Lil Nas X w singlu promującym „League of Legends”

Świeżo po wyprzedanych koncertach w nowojorskim Radio City Music Hall, sprzedający multiplatyny artysta i nowy prezes League of Legends, Lil Nas X, połączył siły z LoL Esports, aby zaprezentować swój nowy singiel i tegoroczny wyczekiwany hymn, „STAR WALKIN’ (League of Legends Worlds Anthem)”.

Premierze towarzyszy oficjalne animowane wideo, które przedstawia kultowe zabytki w San Francisco, docelowym mieście światowego finału, oraz dawnych i obecnych zawodowców League of Legends. Otoczenie zmienia się, gdy poruszają się po mieście. Fani gry w prawie każdym ujęciu znajdą ukryte niespodzianki.

Lil Nas X wejdzie na scenę z niezapomnianym występem na żywo podczas Ceremonii Otwarcia Mistrzostw Mastercard, prowadzącej do światowego finału w San Francisco w sobotę 5 listopada.

Obecnie Lil Nas X jest w trasie i pracuje nad swoim drugim albumem. „Chicago Sun-Times” zauważył, że „Lil Nas X wygląda na wschodzącą ikonę”, dodając, że show jest „sensoryczną ucztą”, która „wygląda niczym wielka rezydentura w Las Vegas”. Jesienią Lil Nas X zawita ze swoim chwalonym show do Europy.

Polecane

Share This