„Zaraza” Kazika z wyjątkowym wyróżnieniem


2020.06.17

opublikował:

„Zaraza” Kazika z wyjątkowym wyróżnieniem

Pierwsza solowa płyta Kazika od kilkunastu lat uzyskała status Platynowej Płyty! „Zaraza” pokryła się złotem kilkanaście dni przed premierą. Album „Zaraza” ukazał się 5 czerwca i jest pierwszym solowym albumem Kazika od 2008 roku. Współtwórcą płyty jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor – odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Prócz tego gościnnie występuje Konrad Wantrych, klawiszowiec i kompozytor, odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych. Na album składa się piętnaście premierowych kompozycji, w tym utwór „Twój ból jest lepszy niż mój”, który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał kilkanaście milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy.

To zapewne nie koniec sukcesów Kazika. Album „Zaraza” zadebiutuje w czwartek na pierwszym miejscu zestawienia listy OLiS.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dlaczego Amerykanie mają większe problemy z policją niż Europejczycy? Snoop i Tom Morello wskazują przyczynę

Polecane


Share This