Zaskakujący prezent Jacka White’a dla pracowników Elona Muska

Artysta od lat jest fanem Tesli i postanowił dać temu wyraz.


2018.08.18

opublikował:

Zaskakujący prezent Jacka White’a dla pracowników Elona Muska

foto: Instagram

Jack White zagrał wczoraj darmowy koncert dla pracowników firmy Tesla. „Business Insider” poinformował, że White zapytał, czy mógłby wystąpić w fabryce firmy w kalifornijskim Fremont. – Od kilku lat myślę o tym, że chciałbym zagrać darmowy koncert dla pracowników fabryki w Fremont. Jestem wielkim fanem wszystkiego, co Tesla robi od pierwszego dnia istnienia – pisał na Twitterze muzyk.

White od lat jeździ samochodem Tesla Model S. Dwa lata temu na instagramowym profilu jego wytwórni Third Man Records pojawiło się zdjęcia Jacka z Elonem Muskiem. White nazwał wówczas szefa Tesli „Henrym Fordem XXI wieku”.

Aby dostać się na koncert, wystarczyło mieć plakietkę pracownika Tesli. W sieci nie znajdziemy żadnych fragmentów koncertu, ponieważ White zastosował na nim tę samą praktykę co na całej trasie – zakazał używania smartfonów i innych urządzeń rejestrujących obraz lub dźwięk.

Przypominamy, że jesienią muzyk przyjedzie do Polski na aż cztery koncerty. 6.10 White zagra w Gdyni (Gdynia Arena), 7.10 w Poznaniu (Hala 2 MTP), 9.10 w Warszawie (Torwar) i 10.10 w Krakowie (Tauron Arena Kraków). Organizatorem występów artysty jest agencja Alter Art.

 

Polecane

Share This